Fii partenerul nostru!

Școala Gimnazială "Sf. Antim Ivireanul" este deschisă oricărei propuneri de parteneriat, colaborare sau iniţiativă.

Modalitățile de implicare sunt:

1. Finanțarea unui proiect

2. Parteneriatul în realizarea unui proiect

3. Finanțarea unui eveniment

4. Parteneriatul în realizarea unui eveniment

5. Finanțarea taxei de școlarizare a elevilor cu bursă

6. Sponsorizări integral deductibile în limita a 3‰ din cifra de afaceri

7. Direcţionarea a 2% din impozitul pe venit

8. Achiziționarea de obiecte realizate de elevii noștri (icoane, felicitări, mărțișoare, cadouri personalizate, etc)

9. Voluntariat

10. Donații prin transfer bancar în contul Asociaţiei Prologos (cod fiscal: 21269886, IBAN: RO19 INGB 0000 9999 0222 0220, deschis la ING Bank NV Amsterdam, Suc. Timişoara) sau prin sistemul Paypal:

Beneficiile implicării într-un parteneriat cu școala noastră sunt:

1. Creşterea capitalului de imagine prin menționarea pe site-ul școlii, pe afișe și bannere, pe materiale promoționale personalizate, etc;

2. Creşterea capitalului de încredere a clienţilor datorată susținerii unor proiecte educaționale.

Pentru detalii legate de modalităţile de implicare, ne puteți contacta la telefon 0751 515 331 sau la adresa de email contact@scoalaortodoxa.ro.